Fox Noir Films

Film ślubny

Nowoczesny | Autorski | Elegancki | Wasz

Dla wielu osób dzień ślubu jest najważniejszym dniem w życiu.
Towarzyszenie Wam i uchwycenie Waszej historii będzie dla mnie wielkim wyróżnieniem.

Filozofia

Film ślubny nie dotyczy jedynie ceremonii i wesela. To podsumowanie tego kim jesteście, Waszych historii, osobowości i relacji.
Moją misją jest ująć Wasz świat okiem kamery, w sposób nowoczesny, elegancki i wyrażający Was samych. Wobec tego, jeżeli macie szczególne dla Was miejsca, które chcielibyście uwiecznić w dodatkowej sesji na swoim filmie – musimy to zrobić! Niezależnie od ich lokalizacji na ziemi.
Filmy najlepiej wyglądają stworzone naturalnie i w spontanicznej atmosferze, dlatego podczas naszej współpracy chcę być dla Was partnerem, przy którym będziecie czuli się swobodnie i autentycznie.

Zaczynamy?

Tworzenie filmu ślubnego zaczyna się już od wzajemnego poznania i rozmowy. Chcę poznać Wasze charaktery i dobrze zrozumieć potrzeby, aby stworzona przez nas historia była niepowtarzalna – tak jak Wasza relacja.
Zależy mi na tym, abyście otrzymali film, do którego będziecie chcieli wracać przez wiele lat, na nowo odtwarzając emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu.

Preferuję spotkania twarzą w twarz, ale nie zawsze jest taka możliwość – w takim wypadku możemy kontaktować się w wygodny dla Was sposób (telefonicznie, poprzez dowolny komunikator, Skype, itp).

Co otrzymacie?

Każda historia jest unikalna, dlatego musi zostać przedstawiona w taki sposób. Z tego powodu nie skłaniam się do oferowania konkretnych pakietów filmowych. Zrealizowany materiał zawsze jest spersonalizowany i indywidualny – odpowiadający Waszym potrzebom.

Otrzymacie ode mnie nowoczesny film, trwający do 5-6 minut, w którym pokażę kwintesencję Waszego święta. Dodatkowo, na Wasze życzenie może powstać dłuższa historia, trwająca do 30 minut.
Czasami dorzucam też bonusy – niespodzianki 😉 Filmy dostarczę w wygodnej dla Was formie.

Jeżeli interesują Cię aspekty techniczne

Sprawdź więcej informacji w zakładce “O mnie”

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do mnie – razem stworzymy coś niepowtarzalnego.

Sprawdź też...