InFLuencerzy Leasingu – Santander Leasing

11 lutego w Poznaniu odbył się zjazd pracowników banku Santander, w ramach programu „InFLuencerzy Leasingu”. Miałem wielką przyjemność poznać bardzo ciekawych ludzi oraz zrealizować film promocyjny z tego wydarzenia.

Odtwórz wideo

Spotkanie trwało dwa dni i miało na celu zdobycie przez pracowników nowej wiedzy, która miała pomóc im w realizowaniu codziennych obowiązków zawodowych, oraz integrację zespołu. Moim zadaniem było uchwycenie energii jaka panowała na sali szkoleniowej i poza nią. Nagraliśmy mnóstwo dobrego materiału, z którego było mi bardzo ciężko wybrać najlepsze fragmenty. W dzisiejszych czasach wszelkie materiały promocyjne muszą trafić w odbiorcę jak pocisk. Założyłem, że musi być szybko, mocno i na temat.

Cały program był świetnie przemyślany. Odbywał się w Poznańskim hotelu Novotel, nieopodal Jeziora Maltańskiego. Uczestnicy oprócz zwykłego szkolenia na sali, odbywali ćwiczenia, na których musieli przemieszczać się po terenie hotelu. A była to świetna okazja do konsekwentnego śledzenia ich i nagrywania, nierzadko z ukrycia. Kreatywność mogła trochę poszaleć.

Wieczorem odbyła się kolacja w ciemności, w Poznańskim „Dark Restaurant” co było dodatkowym wyzwaniem oraz oferowało ciekawe przełamanie wizualne w ostatecznej wersji filmu. Wszystko to uzupełniliśmy o wywiady z uczestnikami oraz zarządem grupy. Dzięki temu film zyskał świetną narrację.

Na pewno będę miło wspominał Influencerów, z którymi spędziłem jeszcze wiele godzin po naszym spotkaniu. Specjalne podziękowanie dla świetnej trenerki oraz opiekuna projektu – Kariny Klar-Świderskiej, która bardzo mi pomogła przy realizacji projektu. Dzięki za zaufanie dla szefowej całego zamieszania – Pani Agnieszki Basińskiej. Podziękowania też dla Pań trenerek prowadzących zajęcia: Zofii Jakubczyńskiej i Asi Gnaś.

Poniżej kilka materiałów zza kulis: