Huba – Film promocyjny

Odtwórz wideo

Huba to malownicza wioska położona tuż przy jeziorze czorsztyńskim. Miałem za zadanie zrealizować film promujący dom na wynajem, który znajduje się w tej miejscowości. Dzięki ciekawemu położeniu na wzgórzu, z okien i z tarasu można podziwiać wspaniałą panoramę Tatr, którą z przyjemnością uchwycił mój obiektyw. Otoczenie natury sprzyja występowaniu dzikich kompanów – przez większą część realizacji towarzyszył mi wolno żyjący kocur, który koniecznie chciał zagrać główną rolę 😉

W filmie zależało mi na tym, abyście oglądając, mogli poczuć się jakbyście tam byli, przechadzając się kolejno po wszystkich pomieszczeniach i piętrach. Starałem się zoptymalizować długość i atrakcyjność filmu, żeby dać Wam jak najwięcej informacji w możliwie najkrótszym czasie. Dużym wyzwaniem było zachowanie spokojnych i płynnych ujęć, którym mogłem nadać bardziej dynamicznego tempa w montażowni.

Nie jestem fanem 50 klatek na sekundę, ale dobrze sprawdzają się w tego typu realizacjach, a w połączeniu z rozdzielczością 4K efekt jest całkiem satysfakcjonujący – sprawdźcie sami!

Jeżeli interesują Was szczegóły tego domu oraz okolicy, zachęcam do odwiedzenia strony internetowej:
http://www.wynajme-domki.pl
Instagrama:
https://www.instagram.com/alicja_sarniak_dom_huba
i Fejsa:
https://www.facebook.com/domwhubie